Bendradarbiavimas

Bendradarbiavimas

Versle negali būti vienas. Partneriai, klientai nuolatos supa bet kokį verslą, todėl bendradarbiavimas yra vienas svarbiausių ryšių palaikymo būdų. Mes tik už tarpusavio ryšių palaikymą kuris būtų naudingas ir suteikiantis naudos visoms pusėms.
Derybos

Derybos

Šiandieninis verslas neįsivaizduojamas be derybų, įgalinančios skirtingų tikslų turinčias puses pasiekti savų interesų įgyvendinimo. Kai pusės derasi, jos paprastai tikisi ir duoti, ir gauti. Sėkmės faktorius - derybų veiksmingumas, kuris suprantamas kaip besiderančių pusių pozicijų papildymas, pagrįstas pozityviais pasiūlymais ir minimaliomis nuolaidomis.
Pasitikėjimas

Pasitikėjimas

Pats pagrindinis sėkmingo verslo faktorius. Jokios sutartys nepadės ir neaptars visų galimų situacijų, mes vis dar galvojame – žodis ir reputacija, o ne sutartis yra svarbiausi.
Sandėris

Sandėris

Bendradarbiavimas, susitikimai ir derybos visai tai svarbūs etapai, tačiau rezultatus paprastai apsprendžia sandėris. Verslas pagrįstas nauda ir pelnu visoms pusėms, tačiau to negalima pasiekti be sandorio. Mes už pelningus sandorius!
Sėkmė

Sėkmė

Kaip tau sekasi? Žinai „pastebėjau kai dirbi tai ir sekasi“. Taip sėkmė kažkas tokio ko neįmanoma pamatyti, paliesti, pajausti, tačiau visi žino ji egzistuoja. Sėkmė lydi dirbančius, mes už sėkmingą darbą!
Spausdinti

Ieškote geros skaitmeninės spausdinimo technikos? Lapinės ar plačiaformatės ruloninės?

Lapiniai spaudai jums pasiūlysime atnaujintą Xerox techniką nuo biuro iki gamybinio spausdinimo įrengimo. Nespalviniai, spalviniai, nuo kelių lapų iki šimto daugiau per minutę. Visa technika naudota vakarų Europoje, importuojama tik pasibaigus oficialiam Xerox servisui. Mes ją atnaujiname, išvalome, ištestuojame ir pilnai paruošiame antram „gyvenimui“. Tai puikūs profesionalūs įrengimai bet kuriam segmentui.

Plačiaformatei spaudai pasiūlysime Mimaki, EpsonMutoh arba OCE spausdintuvus. Spausdintuvai bus paruošti naudojimui, nebent norėsite kitaip.

Viskas vienoje vietoje printeq.eu. Kreipkitės ir mes patarsime koks įrengimas jums tinka labiausiai.

 
Spausdinti

Nauji ir naudoti laminatoriai, įrišimo, segimo, bigavimo, perforavimo, kampų apvalinimo aparatai. Dar daugiau ir pagal jūsų poreikius, kreipkitės. Viskas vienoje vietoje printeq.eu.

 
Spausdinti

Pasiūlysime alternatyvą kad ir kokią kainą jums siūlė kiti. Importuojame ir parduodame Xerox eksploatacines medžiagas ir atsargines serviso detales. Viskas vienoje vietoje printeq.eu.

 
Spausdinti

Norite parduoti savo įrangą, bet neturite tam laiko? Nuo šiol galite pasinaudoti mūsų tarpininkavimo paslaugomis ir mes pasistenksime jums padėti greičiau parduoti savo įrangą. Pasiūlykite savo parduodamą įrangą ir mes ją nupirksime iš kart arba pasiūlysime už sutartą mokestį ją padėti parduoti, ją patalpinant el. svetainėje, taip pat pasiūlyti suinteresuotiems klientams, kurie į mus kreipiasi kuomet neranda norimos technikos.

Negaiškite laiko, kreipkitė į mus telefonu +370 698 27011 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. ir mes būtinai pasiūlysime sprendimą.