Bendradarbiavimas

Bendradarbiavimas

Versle negali būti vienas. Partneriai, klientai nuolatos supa bet kokį verslą, todėl bendradarbiavimas yra vienas svarbiausių ryšių palaikymo būdų. Mes tik už tarpusavio ryšių palaikymą kuris būtų naudingas ir suteikiantis naudos visoms pusėms.
Derybos

Derybos

Šiandieninis verslas neįsivaizduojamas be derybų, įgalinančios skirtingų tikslų turinčias puses pasiekti savų interesų įgyvendinimo. Kai pusės derasi, jos paprastai tikisi ir duoti, ir gauti. Sėkmės faktorius - derybų veiksmingumas, kuris suprantamas kaip besiderančių pusių pozicijų papildymas, pagrįstas pozityviais pasiūlymais ir minimaliomis nuolaidomis.
Pasitikėjimas

Pasitikėjimas

Pats pagrindinis sėkmingo verslo faktorius. Jokios sutartys nepadės ir neaptars visų galimų situacijų, mes vis dar galvojame – žodis ir reputacija, o ne sutartis yra svarbiausi.
Sandėris

Sandėris

Bendradarbiavimas, susitikimai ir derybos visai tai svarbūs etapai, tačiau rezultatus paprastai apsprendžia sandėris. Verslas pagrįstas nauda ir pelnu visoms pusėms, tačiau to negalima pasiekti be sandorio. Mes už pelningus sandorius!
Sėkmė

Sėkmė

Kaip tau sekasi? Žinai „pastebėjau kai dirbi tai ir sekasi“. Taip sėkmė kažkas tokio ko neįmanoma pamatyti, paliesti, pajausti, tačiau visi žino ji egzistuoja. Sėkmė lydi dirbančius, mes už sėkmingą darbą!
Spausdinti

Kiekvienam klientui svarbiausias klausimas, įsigytos technikos techninis aptarnavimas, konsultavimas ir servisas gedimo atveju. Konkretaus gamintojo autorizuoti techninio aptarnavimo centrai pasirūpina visos mūsų parduodamos technikos aptarnavimu ir instaliavimu (įdiegimu) kliento patalpose. Pasirūpiname pirminiu vartotojų apmokymu, nuo kurio, didžiąja dalimi priklauso kaip sėkmingai technika dirba tolimesniu laikotarpiu, taip pat pilna klientų konsultacija.

Technikos aptarnavimas atliekamas šioms grupėms:

- biuro spaudos įrangos;

- nedidelių apimčių gamybinės spaudos įrangos;

- didelių apimčių gamybinės spaudos įrangos;

- biuro spaudos užbaigimo (“post-press”) įrangos;

- nedidelių apimčių gamybinės spaudos užbaigimo (“post-press”) įrangos;

- didelių apimčių gamybinės spaudos užbaigimo (“post-press”) įrangos;